SIKDATNU POLITIKA

Sīkdatnes ir automātiskas procedūras informācijas par tīmekļa lietotāja izvēlēm, apmeklējot noteiktu tīmekļa vietni, iegūšanai, nodrošinot lietotāja kā atkārtota vietnes apmeklētāja atpazīšanu un tādējādi personificējot viņa informācijas lietošanas procesu un padarot navigāciju ātrāku.

Sīkdatņu veidi

Sīkdatņu klasificēšana atkarībā no to īpašībām:

 

a) Atkarībā no to pārvaldes uzņēmuma:

 • Personīgās: tās tiek nosūtītas uz lietotāja termināla datorsistēmu no datora vai domēna, kuru pārvalda redaktors, un no kura lietotāja pieprasītais pakalpojums tiek sniegts.
 • No trešajām personām: tās tiek nosūtītas uz lietotāja termināla datorsistēmu no datora vai domēna, kuru nepārvalda redaktors, bet gan cits uzņēmums, kas apstrādā datus, kas saņemti, izmantojot sīkdatnes.

 

b) Atkarībā no laika, kurā tās ir aktīvas:

 • Par vienu sesiju: tās iegūst un uzglabā datus, kamēr lietotājs lieto tīmekļa vietni.
 • Ilgstošas: dati paliek saglabāti datorsistēmā, un tām var piekļūt un apstrādāt par sīkdatni atbildīgās personas noteiktajā periodā.

 

c) Atkarībā no tās mērķa:

 • Tehniskās: ļauj lietotājam veikt navigāciju, izmantojot tīmekļa vietni, platformu vai lietotni, un lietot dažādas opcijas vai pakalpojumus tajā, piemēram, pārbaudīt trafika un datu komunikāciju, identificēt sesiju, ievadīt ierobežotas piekļuves daļas, atcerēties elementus, kas veido pasūtījumu, apstrādāt pasūtījumu, reģistrēt pieteikumu vai dalību pasākumā, izmantot drošības elementus navigācijas laikā, uzglabāt saturu video vai audio materiālu izplatīšanai vai dalīties ar saturu sociālajos tīkos.
 • Pielāgošana: ļauj lietotājiem piekļūt pakalpojumiem ar dažiem iepriekš noteiktiem vispārējiem elementiem atkarībā no noteiktiem kritērijiem lietotāja datorsistēmā, piemēram, valoda, pārlūka veids, caur kuru tiek veikta piekļuve pakalpojumam, reģionālā konfigurācija, no kuras tiek veikta piekļuve pakalpojumam, u.c. 
 • Analīze: ļauj veikt tīmekļa vietņu apmeklētāju, ar kurām tie ir saistīti, uzvedības modeļu kontroli un analīzi (piemēram, darbību tīmekļa vietnēs noteikšana, lietotāja navigācijas profilu veidošana vietnēs, lai veiktu uzlabojumus, atkarībā no lietotāju pakalpojumu izmantošanas analīzes).
 • Reklāma: ļauj veikt tīmekļa vietnes reklāmas vietu pārvaldību, pamatojoties uz tādiem kritērijiem, kā rediģētais saturs vai reklāmas demonstrēšanas biežums. 
 • Uz uzvedību balstīta reklāma: ļauj veikt tīmekļa vietnes reklāmas vietu un informācijas, kas saistīta ar lietotāju uzvedību un iegūta pastāvīgi novērojot navigācijas paradumus, pārvaldība, kas nodrošina iespēju izveidot noteiktu profilu un demonstrēt reklāmu pamatojoties uz to.

 

Sīkdatņu deaktivizēšana

Lietotājs var konfigurēt pārlūku, lai tas pēc noklusējuma akceptētu vai noraidītu sīkdatņu saņemšanu.

Ja lietotājs izlemj atteikties no sīkdatņu izmantošanas, dažu priekšrocību saņemšana var būt ierobežota.

Sīkdatņu bloķēšanas un likvidēšanas procedūra var atšķirties starp dažādiem Interneta pārlūkiem, tādēļ mēs varam jebkurā laikā to mainīt saskaņā ar attiecīgā Interneta pārlūka norādījumiem, pamatojoities uz turpmāk tekstā norādīto:

Var tikt veikti šo pārlūku atjauninājumi vai izmaiņas, tādēļ mēs nevaram garantēt, ka tie precīzi atbilst jūsu tīmekļa pārlūka versijai.

 

Vietnē izmantotās sīkdatnes.

Vietnē tiek izmantotas šādas sīkdatnes:

 • Funkcionālā sīkdatņu izmantošana
  Google Tag Manager: Atļauj sīkdatņu implementēšanu, nemainot lapas pirmkodu
 • Analītiskā sīkdatņu izmantošana
  Google Analytics: Lapas lietojuma statistikas nosūtīšana Google Analytics
 • Reklāmai paredzētā sīkdatņu izmantošana
  Facebook ConnectAtļauj lapas apmeklētājiem mijiedarboties ar lapu, izmantojot Facebook profilu
  Facebook Custom AudienceAtpazīst Facebook sistēmā izveidotu pielāgoto auditoriju
  Facebook Pixel: Reģistrē lapas notikumu uzskaitīšanu Facebook sistēmā
  DoubleClick: Google reklāmas rīks, kas ļauj atpazīt konkrēto lietotāju citās mājaslapās

Šīs Vietnes izmantošanas turpināšana bez jebkāda aizlieguma norāda jūsu piekrišanu, ka īpašnieks izmanto šīs sīkdatnes.

Ja lietotājam ir radušies papildu jautājumi par sīkdatņu lietošanu, viņš/viņa var nosūtīt rakstveida informācijas pieprasījumu uz e-pastu: mentos@daisena.lv (adresāts: Perfetti van Melle uzmanībai).

Dalies ar draugiem